Moja TVORba

Kreativita a tvorenie poháňa moju dušu. Od malička som rada kreslila, maľovala a vedela som sa úplne ponoriť do akejkoľvek zručnej, tvorivej činnosti, pri ktorej fantázia nepozná hranice. V súčasnosti to nie je inak, len namiesto rúk a štetcov používam oči a technológie. Som praváčka, avšak v priebehu progresu ochorenia (viac sa dočítaš v časti O mne) som ešte maľovala aj ľavou rukou, keď mi ako prvá vypovedala službu práve tá pravá. Preto tu nájdete aj maľby maľované „ľavou zadnou“. Napriek tomu som veľmi vďačná, že i za týchto podmienok mám možnosť kreatívne sa činiť vždy, keď je to možné. Nájdete tu výber z mojich výtvorov a prác, či už z oblasti grafického dizajnu alebo písania.

Ponuka pre Teba

Ak Ťa niečo osloví, prípadne by si mal záujem o akúkoľvek spoluprácu, neváhaj ma kontaktovať. Rada pre Teba vytvorím čokoľvek, čo bude v mojich silách a schopnostiach.
Či už by si mal záujem o nejaký plagát, pozvánku, prianie, oznámenie, banner, alebo iný grafický návrh, či produkt, prípadne článok a pod.

Tvoja spokojnosť mi bude odmenou, avšak ak by si ma chcel podporiť v mojich liečebných terapiách, postupoch a napredovaní, poteším sa i akémukoľvek dobrovoľnému „ohodnoteniu“ podľa Tvojho uváženia a pocitu:)

Grafika

Grafický dizajn v digitálnej alebo tlačenej podobe…

Maľby

V súčasnosti len ako názorná ukážka vášne a odhodlania…

Články

Moje príspevky v obecnom časopise Tvrdošovský spravodaj…

Poézia

Básnická tvorba inšpirovaná nemocou…

Kreativita lieči

Alebo prečo som na ceste za zdravím s pohľadom tvorivým…

Tvorivý pohľad nie je len názov tejto webovej stránky, ale aj spôsob, ako sa snažím zvládať neurologické ochorenie, ktoré je momentálne súčasťou môjho života. Doslova pohľadom (očami) však taktiež tvorím grafické produkty, básne, články, ako aj samotný tento web. Prečítaj si o mne a mojej ceste viac, alebo ma môžeš rovno kontaktovať, ak máš záujem o moju tvorbu a spoluprácu.

“Creativity is intelligence having fun.”

- ALBERT EINSTEIN